Warsztaty

Kochani,

Wszystkich zainteresowanych metodami stylizacji i malowania mebli farbami kredowymi zapraszam na pierwszy cykl Letnich Warsztatów Plenerowych.

Jeśli marzysz o rozpoczęciu przygody z farbami kredowymi lub o zdobyciu bardziej szczegółowej wiedzy teoretycznej jak i praktycznej – zapraszam Cię serdecznie. Nie będziemy się nudzić, a jedynie bawić i tworzyć. 🙂

Warsztaty prowadzone będą w grupach liczących maksymalnie dwóch uczestników, przez co cała uwaga skupiana jest na Tobie i Twojej pracy. To świetny czas do spędzenia czasu wolnego w przyjaznej i twórczej atmosferze na łonie natury, w otoczeniu szumiącego lasu i śpiewu ptaków. Będzie to  czas pracy, ale i relaksu, zdobywania wiedzy teoretycznej oraz praktycznej, która pozwoli Ci z powodzeniem kontynuować warsztat w domowym zaciszu.

Nie musisz absolutnie posiadać żadnych zdolności plastycznych i doświadczenia, wystarczą chęci.

W pierwszej części warsztatów omówiona zostanie charakterystyka i zastosowanie farb kredowych, sposób przygotowania powierzchni przed malowaniem oraz narzędzia niezbędne do rozpoczęcia prac. W części drugiej ćwiczymy techniki malowania na gładko (nowoczesna stylizacja), malowania strukturalnego, przecierania (dwuwarstwowego), cieniowania (tapowania), postarzania za pomocą wosków oraz stosowania różnych wosków do stylizacji. Wyjaśnię Ci jaką ilość farby nałożyć, w jaki sposób, ile czasu odczekać między kolejnymi malowaniami oraz jakiego produktu użyć do wykończenia, by zamierzony efekt ucieszył, a nie rozczarował.

Do dyspozycji mamy kilka kolorów farb, które możemy dowolnie ze sobą mieszać i rozcieńczać w celu uzyskania satysfakcjonujących wyników oraz woski i lakiery do wykańczania powierzchni. Na warsztaty nie przynosimy ze sobą mebla.

Cena warsztatów to 370,00 zł i obejmuje przekazanie wiedzy oraz wszelkie materiały niezbędne do nauki ww. technik.

Warsztaty odbywają się w Biedrusku pod Poznaniem i trwają ok. 4 godzin (10:00-14:00) z przerwą na słodki poczęstunek z kawą, herbatą lub kakao. 🙂

Najbliższy termin to 24.09.2022 roku. Warunkiem uczestnictwa jest wpłata 50,00 zł zaliczki. W przypadku odwołania uczestnictwa w warsztatach na min. 3 dni przed ich rozpoczęciem, zaliczka nie jest zwracana. Zaliczka zostanie zwrócona w przypadku odwołania warsztatów ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne.

Dodatkowe informacje uzyskasz pod nr tel. 783 130 314 lub poprzez IG lub FB.