Akwarele – zamiana z farb kredowych

22 września 2023
akwarele, ilustracje, dla dzieci, przemiana na drodze artystycznej, tworzenie, handmade

Akwarele – dziś one są bohaterem postu.

Chciałabym się z Wami podzielić moją historią na drodze artystycznej i przemianie, jaką ostatnio przeszłam.

Jeszcze niedawno zajmowałam się odnawianiem, malowaniem i stylizowaniem mebli za pomocą farb kredowych. To był czas pełen kreatywności i radości tworzenia, ale jak to często w życiu bywa, nasze pasje i zainteresowania zmieniają się z czasem. My się zmieniamy, dojrzewamy, wiele spraw zaczynamy postrzegać inaczej niż dotąd. Ale za tym idzie piękna, dojrzała, świadoma przemiana.

Dla mnie ta zmiana przyszła w postaci miłości do farb akwarelowych. Fascynacja ich transparentnością, delikatnością i sposobem, w jaki łączą się z podłożem, zupełnie mnie zauroczyła. Teraz to one są moim narzędziem do tworzenia, a moje ilustracje ożywają dziewczęcą postacią na łonie natury.

Malowanie na świeżym powietrzu, w otoczeniu drzew, kwiatów i szumu wiatru, stało się dla mnie źródłem niesamowitej inspiracji. Staram się przenieść tę harmonię i piękno natury na papier, aby każdy, kto spojrzy na moje prace, mógł poczuć ten sam spokój i ukojenie.

Niezmiennie blisko mojego serca są również książki. Dlatego z pasją maluję również zakładki do książek, które są inspiracją dla miłośników natury. Czy może być coś piękniejszego niż otwarcie książki i znalezienie w niej zakładki ręcznie malowanej zakładki np. motywem roślinnym?

Wszystkie moje prace są utrzymane w duchu slow life – życia w zgodzie z naturą, czerpania radości z prostych rzeczy i doceniania chwil spokoju i refleksji.

Zapraszam Was serdecznie do zapoznania się z moją ofertą w sklepie. Mam nadzieję, że znajdziecie tam coś, co wprawi Was w dobry nastrój i przyniesie odrobinę magii natury do Waszego codziennego życia.

Natalia

Sprawdź także

Brak komentarzy

Leave a Reply